O nás

Naša ponuka

Novinky

Projekcia

Trafostanice VN/NN distribučné rozvody Elektroinštalácie priemyselných objektov Elektroinštalácie administratívnych budov  Elektroinštalácie rodinných domov, bytov, bytových domov, polyfunkčných objektov Rekonštrukcie elektroinštalácii Nové elektroinštalácie Elektroinštalácia zdravotníckych zariadení Verejné/areálové osvetlenie Návrh osvetlenia

viac
Realizácie elektrických inštalácii

        Trafostanice Elektroinštalácie priemyselných objektov Elektroinštalácie administratívnych budov  Elektroinštalácie rodinných domov, bytov, bytových domov, polyfunkčných objektov Rekonštrukcie elektroinštalácii Nové elektroinštalácie Elektroinštalácia zdravotníckych zariadení Verejné/areálové osvetlenie Montáž plynových kotlov

viac
Servis plynových kotlov

        Vailant Protherm Viessmann Buderus  a ďalšie

viac

Niečo o Nás

     Naša spoločnosť vznikla v roku 2019 transformáciou spoločnosti Vladimír Bereš. Spoločnosť sa zaoberala realizačnými prácami na elektrických inštaláciach a ich odbornými prehliadkami a odbornými skúškami (revíziami). Neskôr sme si rozšírili oprávnenia a začali sme sa tiež venovať servisu, montáži, predaju a opravám plynových zariadení najmä plynových kotlov. Po pričlenení spoločnosti Adrián Bereš k ELPLY s.r.o. sme vytvorili projekčné oddelenie a naša spoločnosť svoje pôsobenie na trhu rozšírila aj o projekčnú činnosť.

      Dnes možno spoločnosť rozdeliť na dve divízie. Prvá zabezpečuje servis, opravy, montáž a predaj plynových kotlov najmä od popredných výrobcov vykurovacích zariadení no nie sú nám cudzí ani menej známý výrobci. V prípade, že zvažujete servis, montáž alebo zakúpenie plynového kotla neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktovať nás buď formulárom nachádzajúcim sa v spodnej časti našej webstránky alebo telefonicky prípadne mailom po kliknutí na odkaz kontaktujte nás v pravom hornom rohu webstránky. Radi Vámzodpovemie Vaše otázky a vypracujeme cenovú ponuku.

     Druhá divízia spoločnosti sa venuje oblasti elektrotechniky. Túto tvoria revízny technici, autorizovaný stavebný inžinieri a projektanti ako aj servisný technici, ktorý si neustále zvyšujú svoju kvalifikáciu a zúčastňujú sa školení a seminárov. Náš tím je vysoko kvalifikovaný a teda je schopný a plne pripravený previesť Vás celým procesom výstavby a to od prvotných plánov až po východiskovú či periodickú revíziu vyhradeného technického zariadenia elektrického. Pracujeme na zaujímavých a zložitých projektoch pre veľkých zahraničných investorov, distribučné spoločnosti no aj na stavbách rodinných domov.

  Zabezpečujeme geodetické zamerania, inžiniering a projekciu línových stavieb - elektrických. Dokážeme pre Vás zabezpečiť preložku vedenia vysokého aj nízkeho napätia, výstavbu trafostanice či elektroinštaláciu v obytných aj neobytných budovách vrátane zdravotníckych priestorov a osvetlenia. Stavbou Vás budeme sprevádzať od prvotnej myšlienky až po uvedenie stavby do prevádzky. 

      Poskytujeme tiež odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zaradení či už tých, ktoré boli vybudované nami ale aj ostatných elektrických inštalácii, strojov a spotrebičov. 

      Naša spoločnosť sa pýši množstvom spokojných zákazníkov po celom Slovensku, preto neváhajte a stante sa aj Vy spokojnými zákazníkmi našej spoločnosti.

     V prípade záujmu o naše služby sa neváhajte na nás obrátiť a kontaktovať nás buď formulárom nachádzajúcim sa v spodnej časti našej webstránky alebo telefonicky prípadne mailom po kliknutí na odkaz kontaktujte nás v pravom hornom rohu webstránky. Radi Vám zodpovemie Vaše otázky a vypracujeme cenovú ponuku.

      


 

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo priamo cez objednávkový formulár a dohodneme si stretnutie.

 
Naša adresa
Žabokreky nad Nitrou 478, 958 52 Žabokreky nad Nitrou
 
Náš telefón
+421 903 283 083
 
Náš e-mail
elply@elply.sk
Kontakt
Typ služby

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]